piątek, 13 stycznia 2012

Zosine prace :)

Ostatnio Zosia wykonała dwie scrapowe prace do szkoły.
Jedna z nich to praca na j.polski - plakat o Złotej Kaczce, druga na j.angielski - opis wybranego członka rodziny.

Pierwsza powstała wyłącznie z Galeriowych Papierów - i została wykonana w 100% samodzielnie ( choc mama podpowiadała, co i jak zrobić), druga była robiona na godzinę przed wyjściem do szkoły, z materiałów leżących najbardziej na wierzchu - mamine ręce miały już w niej pewien udział ;) - ale presja czasu nas tłumaczy...


Bohaterem drugiej pracy jest mały braciszek Zosi - Jaś - jako nieobiektywna matka dodam- najśliczniejszy chłopiec na świecie :)

11 komentarzy:

 1. Śliczne. Ta Złota Kaczka genialna, naprawdę sama ją robiła? Uwielbiam takie proste dziecięce prace. No a Jaś naprawdę jest piękny. Widziałam na lepszych zdjęciach, więc wiem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne prace:))
  Jaś uroczy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczne ;o)
  Ciekawe co na to Pani w szkole? Padła z wrażenia? ;o)))

  OdpowiedzUsuń
 4. kaczka to Arinowy stempel powiększony, wydrukowany, odrysowany i wycięty z papierów. Pan od angielskiego padł i dał 6- czekamy
  na j.polski:)

  OdpowiedzUsuń
 5. O tak chłopiec jest śliczny , prace Zosi są cudowne , kaczka
  wyszła świetnie i ta korona !!a fale jakby delfiny nurkowały !!!

  OdpowiedzUsuń
 6. szalenie podoba mi się plakat z kaczką - praca stosunkowo prosta i wymowna, a rzadko się zdarza, żeby dzieci zdołały opanować chęć dodania jeszcze czegoś i jeszcze, i najlepiej błyszczącego ;) rewelacja!
  panu od angielskiego się nie dziwię, też bym dała 6, i jak cudnie, że ciągle śpi!!! ja tylko o takich dzieciach słyszałam/ czytałam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wielkie brawa dla Zosi! Bardzo mi się podobają jej prace. Zdolna z niej dziewczynka:) Plakat o złotej kaczce mógłby być ilustracją w prawdziwym, książkowym wydaniu!

  OdpowiedzUsuń
 8. Plakat - rewelacja! A mały Jaś jest rzeczywiście śliczny. Niekwestionowane prawo matki- uważać swoje dziecko za najpiękniejsze. I tak trzymać!

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudne, wspaniałe opracowanie metryczki lektury a praca na angielski rewelacyjna...

  OdpowiedzUsuń
 10. Plakat z kaczka - genialny!!! Trafia w moj gust w 100% :) Cudo!

  OdpowiedzUsuń