sobota, 30 czerwca 2012

Mini albumik

Witajcie, dzisiaj chciałabym Wam pokazać mały albumik, który zrobiłam z najnowszego zestawu albumowego dostępnego w Galerii Papieru. 
Uwielbiam mini albumiki, zwłaszcza te w nietypowych kształtach, ale przyznaję że docinanie papieru do nieregularnych baz to zajęcie iście karkołomne. Dlatego też bardzo się ucieszyłam widząc ten różowy zestawik, bo papiery w nim są już przycięte, wystarczy je nakleić na bazy i ozdobić. Nic prostszego.  Zrobienie takiego albumiku zajmuje naprawdę niewiele czasu, a efekt jest bardzo się fajny. Nie wiem dokładnie ile czasu go robiłam, bo ostatnio wszystko robię w tzw. międzyczasie, pomiędzy karmieniem, gotowaniem zupek, sprzątaniem, spacerami itp. ale z myślę, że nie będzie to więcej jak 2 godzinki. 
Niezbyt długo, prawda? Dodałam tu jedynie zielone listki a tak wszystkie elementy zawarte były już w zestawie i jeszcze nawet kilka elementów mi zostało, więc wykorzystam je przy innej okazji.
Ciekawym pomysłem jest zawarcie w zestawie taśm Washi - ilość wystarcza swobodnie do wykonania pracy, a trzy wzory idealne się ze sobą komponują.
Serdecznie polecam !!!
A gdyby ktoś miał chęć zobaczyć albumik na żywo to zapraszam na stoisko Galerii Papieru podczas zlotu w Warszawie. 
Dostępne są też inne wzory:
Jabłuszko
Kaczuszka
Kwiatuszek Niebieski
Lwiątko

Uwaga od szefowej ;) - dodaliśmy do zestawu zielony papier- tak więc nawet początkująca scraperka znajdzie w nim wszystko co potrzeba.

12 komentarzy: