piątek, 26 lipca 2013

Dogrywka wyprzedaży oraz Fioletowe Fiołki

Nasza wielka wyprzedaż cieszyła się niesamowitym powodzeniem! Dostajemy jednak informacje, że nie wszyscy dali rade z niej skorzystać - wiadomo lato to czas urlopów i wyjazdów. Dlatego właśnie odpowiadając na prośby naszych kochanych klientek ruszamy z dogrywką wyprzedaży!
Na wszystkie papiery przyznajemy rabat 10%.
dodajemy dodatkowy kupon rabatowy "DOGRYWKA" w wysokości 35%, który sumuje się z powyższym rabatem!!! To oznacza, że te papiery możecie kupić z 45% rabatem!
Jak skorzystać z promocji.
1. Wybierz interesujące Cie papiery za minimum 100zł.
2. W koszyku, w miejscu na kupon rabatowy wpisz DOGRYWKA
3. Wartość do zapłaty zmniejszy się nawet do 55zł! (plus koszt wysyłki). Na kwotę 100zł mogą składać się wszystkie towary ze sklepu i zostanie na nie automatycznie przyznany rabat 10%. Kupon rabatowy 35% zmniejszy ceny wyłącznie papierów z kategorii podanych powyżej.
Wszyscy klienci indywidualni posiadający stałe rabaty w naszym sklepie na czas promocji nie zostają ich pozbawieni, rabaty się sumują. :)


Ale czy to wszystko? W żadnym wypadku! Już dziś mamy przyjemność zaprezentować kolekcję o którą prosiła chyba rekordowa ilość klientów:
"Fioletowe Fiołki"
w rozmiarze 30,5x30,5cm.
ff
Spełniamy również marzenia na temat papieru na listki - zieloną stronę z okładki "Kapuśniaczka" można teraz dostać jako pojedynczy papier.
tbo02

Na nowe papiery rabat również obowiązuje! Warto więc skorzystać aby zakupić je z rabatem 10%.


Wyprzedaż trwa tylko przez 3 dni, do niedzieli 28 lipca 2013. Przypominamy , że zamówienie należy opłacić w ciągu 14 dni, zgodnie z zapisem w regulaminie. Zamówienia nieopłacone w tym terminie zostaną anulowane.
Termin realizacji zamówień może ulec wydłużeniu.


4 komentarze:

 1. Nie wierzę... listeczki będą... hehehehe
  Dziękuję <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Fioletowe fiołki <3 trzeba sprawdzić stan portfela ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdzone, zamówione ;) :D Czekam z niecierpliwością na kuriera ;)

   Usuń