poniedziałek, 4 września 2017

Ladybug - świąteczny Design Team Galerii Papieru

Dzień dobry!
Są marzenia, które zawsze pozostają w swojej sferze - nieosiągalne, wytęsknione i trochę stracone. I są marzenia, które się spełniają. Moim marzeniem od kilku lat była możliwość współpracy z Galerią Papieru. Jak wiecie, papierowo jestem z nimi związana najbardziej - a dziś stał się ten dzień, kiedy mogę cieszyć się dołączeniem do galeriowej ekipy na okres świąteczny!
Jest to najlepszy prezent urodzinowy dla mnie i jestem szalenie dumna, że mogę sobie tego słynnego aniołka powiesić na swoim blogu w kolumnie Design Team!

Świąteczne scrapowanie również ma dla mnie niemałe znaczenie, ponieważ to właśnie od niego rozpoczęła się moja przygoda z papierem. Podchodzę do tego bardzo rytualnie, a każdą swoją kartkę staram się mocno dopieścić - są przestrzenne, błyszczące, pachnące... Uwielbiam świąteczne kartki! "Listy do M." obejrzałam już dwa razy w tym tygodniu - na rozgrzewkę wrzuciłam kartki z połączenia dwóch kolekcji - najnowszej "Wigilijne Drzewko" w tym wianek z dodatkowego arkusza oraz przeuroczej "Pierwszy śnieg"!

pozdrawiam Was serdecznie i ogromnie dziękuję ekipie Galerii i Design Teamowi za przyjęcie!

5 komentarzy:

 1. Gratuluję! I świetny debiut!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje, warto marzyć :) A karteczki są cudne !!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję serdecznie!! :) Bardzo mi miło!

  OdpowiedzUsuń
 4. The blog are the best that is extremely useful to keep.
  I can share the ideas of the future as this is really what I was looking for,
  I am very comfortable and pleased to come here. Thank you very much.
  บอลพรุ่งนี้

  OdpowiedzUsuń