poniedziałek, 9 maja 2011

Misja LO

Czy ktoś jeszcze nie zachwycił się najnowszą kolekcją GP - Cudowne Lata? Bo ja nie wychodzę z zachwytu od piątkowego wieczoru:)
Na dzisiaj przygotowałam 3 różne strony do albumu.

LO1 - Cudowne Lata z przepięknym, bordowym dodatkiem w postaci arkusza ze Świątecznej Gospody.

LO2 - Tylko i wyłącznie Cudowne Lata plus papierowe serwetki.


LO3 - Cudowne Lata i drzewko z Kapuśniaczka, wprawne oko rozpozna również ten arkusz, z którego zrobiłam ramki do zdjęć.

6 komentarzy:

 1. Papiery cudowne :). Jak tylko uzbiera się trochę pieniążków, to z pewnością kupię :).

  Mam tez pytanie dotyczące LO2. Strasznie podobają mi się literki z napisu królik. Czy można je kupic w GP?

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudne, jak zwykle. Jesteś prawdziwą layoutową mistrzynią!

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne LO, kazde mnie zachwyca. Pieknie komponujesz wszystkie detale, w Twoje layouty mozna sie wpatrywac godzinami.

  OdpowiedzUsuń
 4. The cards are beautiful and creative ..

  Uhooi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziś dotarły do mnie z Galerii Papieru papiery i baza albumowa. Jestem totalnie zielona jeśli chodzi o scrapbooking, a moim marzeniem było stworzenie albumu dla Chrześniaka i stąd mój zakup. Okazało się jednak, że baza albumowa przyjechała w postaci rozłożonej (co rozumiem), jednak bez dziurek w kartach. Bardzo chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób mam sobie teraz z tym poradzić? Nie posiadam przyrządu do bindowania, jak inaczej mogę zrobić estetyczne dziurki? Pomóżcie proszę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziewczyny, bardzo dziękuję Wam za miłe komentarze:)
  Little Princess: te literki, to jakiś alfabet Pink Paislee kupiony dawno temu w innym sklepie internetowym.
  BigHeart: może mogłabyś zbindować album w jakimś punkcie ksero/sklepie biurowym? tylko to lepiej zrobić przynajmniej po oklejeniu stron bazowych, bo później pojedyncze karty mogą być za grube (ozdoby, zdjęcia) i nie zmieszczą się w szczelinie bindownicy (tam zazwyczaj nie mają takich fajnych bindowic dla scraperek:) w ostateczności zrób dziurki dziurkaczem (te lepsze przebiją tekturę) i zepnij strony kółkami (można kupić w sklepach z art. do scrapbookingu) lub zwiąż wstążką:)

  OdpowiedzUsuń