sobota, 22 czerwca 2013

WIELKA LETNIA WYPRZEDAŻ w Galerii Papieru

Lato!
Chyba wszyscy muszą przyznać, że w tym roku czekaliśmy na nie bardzo długo. Aż w końcu przyszło, a wraz z nim słońce, letnie zabawy, wycieczki, wakacje oraz...

Na dobry początek na wszystkie papiery przyznajemy rabat 15%. Wszystkie, również te z najnowszych kolekcji!

Ale to nie koniec!
dodajemy dodatkowy kupon rabatowy "LATO" w wysokości aż 35%, który sumuje się z powyższym rabatem!!! To oznacza, że te papiery możecie kupić za pół ceny!
Jak skorzystać z promocji.
1. Wybierz interesujące Cie papiery za minimum 100zł.
2. W koszyku, w miejscu na kupon rabatowy wpisz LATO
3. Wartość do zapłaty zmniejszy się nawet do 50zł! (plus koszt wysyłki). Na kwotę 100zł mogą składać się wszystkie towary ze sklepu i zostanie na nie automatycznie przyznany rabat 15%. Kupon rabatowy 35% zmniejszy ceny wyłącznie papierów z kategorii podanych powyżej.
Wszyscy klienci indywidualni posiadający stałe rabaty w naszym sklepie na czas promocji nie zostają ich pozbawieni, rabaty się sumują. :)


Wyprzedaż trwa od teraz do 03 lipca 2013. Zamówienie należy opłacić w ciągu 14 dni, zgodnie z zapisem w regulaminie. Zamówienia nieopłacone w tym terminie zostaną anulowane.
Termin realizacji zamówień może ulec wydłużeniu.

6 komentarzy:

 1. Uwielbiam "Białą Różę" a i "Kapuśniaczku" jeszcze nigdy nie spróbowałam- zatem kieruję swe kroki do sklepu- dobrze, że tak "blisko" ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Could you please explain, I am trying to add the coupon "LATO", but the discount 35% doesn't appear... only 15% discount presents, inspite of the act, that PAPERS FROM "wIELKI BLEKIT" and "biala rosa" are in my basket

  OdpowiedzUsuń
 3. You need to make purchases for a minimum of 100 PLN.

  OdpowiedzUsuń
 4. loooooooo, nic z tego nie rozumiem bo zobaczylam fiolki i sie slinie....:D ja chcee!! jak zamowie kolekcje za 100 zl pln to ile mnie szarpnie za wysylke do wloch? albo za wysylke do polski?mniej wiecej pytam...
  dzieki za info :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na fiołki to już ostatnie chwile - kończą się. wysyłka za granicę 70 zł, u nas 14 :)

   Usuń